Top

2 grudnia 2009

Bugs' Race zdobył drugie miejsce w konkursie animacji studenckich Animotion (www.animotion.pl) w Krakowie! Serdecznie dziekujemy za uznanie jurorów!

7 czerwca 2009

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że "Bugs' Race" otrzymał nagrodę specjalną na tegorocznym festiwalu filmowym Kameralne Lato w Radomiu - www.kameralnelato.pl. Jednocześnie jury przyznało filmowi zaszczytne nominacje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego - edycja 2010 rok, w kategoriach: najlepszy film animowany, najlepszy scenariusz, najlepsza reżyseria. Serdecznie dziekujemy za tak liczne wyróżnienia!

9 luty 2009

Zapraszamy do obejrzenia i skomentowania "Bugs' Race" na portalu Onet.pl oraz do przeczytania krótkiego wywiadu z Anią i Andrzejem.

5 stycznia 2009

Na łamach popularnego serwisu internetowego poświęconego grafice komputerowej max3d.pl pojawił się wywiad z Anią i Andrzejem na temat filmu Bugs' Race. (http://max3d.pl/article.php?id=156).

10 grudnia 2008

Prezentacja o animacji z Festiwalu Nauk Ani i Andrzeja zakwalifikowała się do tegorocznego finału konkursu "Popularyzator Nauki" organizowanego przez serwis Nauka w Polsce i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w kategorii Prezentacja Roku.

13 listopada 2008

Ania i Andrzej zostali zaproszeni do Radio TOK FM na audycję poświęconą animacji 3D. Słuchacze mogli dowiedzieć się jak powstawał film "Bugs' Race" i poznać proces produkcji filmów animowanych.

26 września 2008

Na popularnych serwisach internetowych pojawił się artykuł z relacją z wykładu Ani i Andzeja na Festiwalu Nauki 20 września 2008. Zapraszamy do lektury [WP] [Onet] [PAP]

20 września 2008

W PJWSTK w ramach Festiwalu Nauki odbył się wykład poświęcony animacji komputerowej. Ania i Andrzej opowiadali jak wygląda proces produkcji animacji 3D na przykładzie filmu „Bugs’ Race” oraz znanej reklamy telewizyjnej. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zainteresowanie!  (http://www.festiwalnauki.edu.pl/node/307)

19 września 2008

W październikowym wydaniu magazynu „.PSD Photoshop” ukazał się artykuł opisujący making of filmu „Bugs’ Race”. Do gazety dołączono również DVD z filmem. Polecamy!  (http://psdmag.org/prt/view/psd/issue/895.html)

13 czerwca 2008

W warszawskim Kinie .LAB w Pałacu Ujazdowskim odbył się pokaz filmu „Bugs’ Race” w ramach festiwalu Warianty (http://warianty.e.org.pl).

background mail to ania@bugsracemovie.com mail to andrzej@bugsracemovie.com